Landal en Roompot parken: Nieuws, Acties, Aanbiedingen en kortingen

zondag 30 maart 2025

Landal Résidence ’t Hof van Haamstede na grondige update heropend


Na een complete renovatie van het park en de vakantiewoningen wordt Landal Résidence ’t Hof van Haamstede deze week feestelijk heropend. Daarmee komt er een einde aan vijf maanden van renovatiewerkzaamheden, waarmee het prachtig aan de kust van Schouwen-Duiveland gelegen vakantiepark weer helemaal toekomstbestendig is.

Het kan altijd beter

Landal Résidence ’t Hof van Haamstede in Burgh-Haamstede werd geopend in 2005 en was dus net begonnen aan zijn derde decennium. Hoewel het park onder bezoekers nog altijd prima waarderingscijfers kreeg, was het tijd voor een upgrade. Landal-woordvoerder Jeannette ten Kate vertelt: ‘Bij Landal zijn we altijd bezig om de ervaring voor onze gasten nog beter te maken. Daarom hebben de huiseigenaren op het park gezamenlijk maar liefst 1,4 miljoen euro geïnvesteerd in het upgraden van de vakantiewoningen.’ Zo werden onder andere de interieurs van de 32 hoevewoningen en appartementen vernieuwd en kregen de bad-, douche- en saunafaciliteiten in de woningen en appartementen een complete update.

Initiatiefnemer en bestuurder Koen de Vos, was nauw betrokken bij de totstandkoming van dit project. De Vos benadrukt dat deze upgrading de gastbeleving de komende jaren alleen maar verder zal versterken. “Ik ben ontzettend trots op het resultaat en dankbaar voor de steun en het vertrouwen van de eigenaren, die dit alles mogelijk hebben gemaakt”, aldus De Vos. Om de regio ook in de woning tot leven te brengen, zijn er bijzondere beelden vastgelegd door een lokale fotograaf. Deze foto’s geven de gasten een unieke beleving in de prachtige omgeving, zelfs binnenshuis.

Klaar voor de toekomst

Met de renovatie van het park is Landal Résidence ’t Hof van Haamstede klaar voor tientallen mooie vakantieseizoenen van gasten uit heel Europa. Die weten het park te vinden vanwege zijn prachtige ligging aan de kust, de talloze wandel- en fietsroutes in de omgeving, de pittoreske Zeeuwse stadjes en dorpjes in de omgeving en natuurlijk de veelzijdige mogelijkheden om te golfen. Met golfbaan Molenberg op loopafstand en de Domburgsche Golfclub en Golfclub Grevelingehout op een klein stukje rijden, heeft Landal Résidence ’t Hof van Haamstede iedere strand-, natuur- of golfliefhebber iets te bieden. Daarnaast zijn de nabijgelegen musea en de historische stad Zierikzee een bezoek meer dan waard. Ook het compleet gerenoveerde centrum van Haamstede is zeker de moeite waard om te ontdekken, met zijn charmante sfeer en uitnodigende winkels en horecagelegenheden. Zo biedt Landal Résidence ’t Hof van Haamstede niet alleen ontspanning te midden van natuur en kust, maar ook een veelzijdige beleving van cultuur en historie in de directe omgeving.

Bron: Landal 


 



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

zaterdag 29 maart 2025

Per direct bouwstop voor Veluwse Hoevegaerde; opgelegde dwangsom bedraagt drieduizend euro per dag

Wat begon met instemming van de gemeenteraad van Putten in 2019 met de bouw van tachtig extra recreatiewoningen, veranderde in een langdurig traject. Tot twee keer toe kwam de Raad van State er aan te pas. Uiteindelijk kwam in 2023 toestemming voor de bouw van vijftig woningen. Tussen de vergunningverlening en start bouw, begin maart 2025, zit een uitspraak over interne stikstof saldering die nu de Veluwse Hoevegaerde dwarsboomt. De bouw is per direct stilgelegd.

Reden voor het stilleggen van de werkzaamheden is dat de benodigde natuurvergunning ontbreekt. Het park grenst aan een Natura 2000-gebied. Was de Veluwse Hoevegaerde vòòr 1 januari 2025 begonnen met bouwen, al was het maar het verwijderen van de graszoden, hadden ze gebruik kunnen maken van het overgangsrecht voor de interne sti..

Bron en hele artikel: puttenaer



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

donderdag 27 maart 2025

Roompot heeft nog werk te doen: raad Veere wordt niet blij van plannen Hof Domburg

Roompot-vakantiepark Hof Domburg wil al jaren groeien, maar hoe? Deze week werd de gemeenteraad van Veere bijgepraat. Er zal nog meer werk moeten worden verzet, zoveel is duidelijk: ,,Hier worden wij niet enthousiast van.”


Namens Roompot gaf Coen van der Wel een presentatie die vooral draaide om de inpassing van het park in de omgeving. De raad was kritisch over de plek van het nieuwe hoofdgebouw en de parkeerplaatsen. En dan zijn er nog de stikstofnormen.

Bron en hele artikel: PZC



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

maandag 24 maart 2025

Lastig om van Wildhorst een vakantiepark te maken denkt Roompot-exploitant: ‘Het wordt een zware dobber’

Bernheze wil af van het ‘lastige’ park De Wildhorst met z’n vele eigenaren en huurders. De gemeente wil er een luxe vakantiepark van maken. Daarover praat de politiek dinsdagavond. In Schaijk deden ze het eerder, met camping Parcival, dat nu Roompot is. Hoe zijn de ervaringen daar?

Als het plan slaagt, kan het Heeswijk-Dinther veel goeds brengen, denkt eigenaar Charles Veerkamp van vakantiepark Roompot in Schaijk. Maar het veranderen van ‘woonpark’ De Wildhorst naar een vakantiepark zal volgens hem een lastige opgave worden.

Bron en hele artikel: bd



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

zondag 23 maart 2025

Drie Nederlandse Landal parken ontvangen Green Key-certificering; totaal nu op 69

 Onlangs ontvingen Roompot Lakeside Resort Brielle, Vakantiepark Kijkduin en Roompot Vakantiepark Boomhiemke een certificering van het internationale duurzaamheidskeurmerk Green Key. Dat brengt het totale aantal Nederlandse Landalparken met een Green Key-certificaat op 69. Een mooie mijlpaal, waarmee Landals blijvende inspanningen op het gebied van sociaal maatschappelijke verantwoordelijkheid en verantwoordelijkheid voor de natuurlijke omgeving beloond worden.

Drie Nederlandse Landal parken ontvangen Green Key-certificering; totaal nu op 69

Meer duurzaamheid, minder milieu-impact

Green Key is hét internationale duurzaamheidskeurmerk voor de toeristische vrijetijdsbranche. Het keurmerk is actief in 77 landen en heeft als doel om duurzaamheid in de toeristische en recreatieve branche te bevorderen en de impact op het milieu te verminderen. Om de Green Key-certificering te behalen dienen parken te voldoen aan verplichte en aanvullende optionele normen binnen twaalf thema’s. Deze thema’s raken veel facetten van het park. Green Key focust zich niet alleen op energie en groen gerelateerde topics, maar ook maatschappelijke verantwoord ondernemen en een maatschappelijke bijdrage voor de omgeving zijn onderdeel van het beoordelingsproces.

‘Here to stay’

Head of ESG, Jacqueline Baaijens is trots op de nieuw gecertificeerde parken. Zij vertelt: ‘Bij Landal werken wij vanuit de filosofie ‘here to stay’. Daarmee bedoelen wij dat we onze blik op de toekomst hebben en iedere bezig zijn met hoe wij onze parken en de natuur in en om die parken zo goed mogelijk kunnen conserveren voor toekomstige generaties.’ Met dit doel zijn er organisatiebreed zes programma’s ontwikkeld die onderdeel uitmaken van de dagelijkse praktijk: Carbon Countdown, Waste Warrior, Nature Nurture, Work Wellness, Destination Care en Conscious Business. Deze programma’s zullen zich vertalen naar het behoud en de verrijking van duurzame praktijken vanaf inkoop en gang van zaken op de resorts tot in het faciliteren van duurzaam gedrag van gasten en franchisenemers. Landal werkte samen met partijen als McKinsey en PWC om deze verantwoordelijkheden optimaal op het netvlies te hebben. Jacqueline: ‘Op verschillende facetten van de certificering gaan wij in onze dagelijkse praktijk bij Landal al verder van vereist. Praktijkvoorbeelden van duurzaam handelen zijn onder andere het reduceren van CO2-uitstoot in ons vastgoed (Carbon Countdown), het inzetten van medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt (Destination Care) en biodiversiteit verbeterend groenbeheer (Nature Nurture).

Bron: Landal



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

zaterdag 22 maart 2025

Nieuw vakantiepark Landal Pettemer Duynen geeft regio Petten een boost

De voormalige camping Corfwater in Petten wordt door Het Nieuwe Strand Petten BV dit jaar ontwikkeld tot een stijlvol vakantiepark dat Landal Pettemer Duynen gaat heten. Het project gaat in twee fases 150 vakantiewoningen, 13 appartementen en een centrumgebouw opleveren, die door de gerenommeerde vakantieparkenaanbieder Landal verhuurd worden aan gasten uit heel Europa. De vakantiewoningen op het park worden te koop aangeboden, maar moeten minimaal 38 weken per jaar verhuurd worden. Zo profiteert de regio Petten het hele jaar rond van nieuwe bezoekers.

Nieuw vakantiepark Landal Pettemer Duynen geeft regio Petten een boost

Win-winsituatie

Na tien jaar voorbereiding is het bouwrijp maken van het terrein onlangs begonnen. Komende zomer begint de feitelijke bouw en dit voorjaar gaat de verkoop van de vakantiehuizen van start. Eigenaar en ontwikkelaar Mike Schouten: ‘Er is nu al veel interesse, met name van bewoners uit de regio. Voor hen is het echt een win-winsituatie: ze kopen een hoogwaardige vakantiewoning op een luxe vakantiepark aan het strand en doen daarmee ook nog eens een goede investering die een steady rendement kan opleveren.’

Optimale balans

De 150 vakantiewoningen die op Landal Pettemer Duynen gerealiseerd worden, bestaan uit luxe 4-, 6-, 8- en 12-persoons woningen, verdeeld in lofts, suites en villa’s. Alle woningen worden compleet met luxe, hotelachtige inventaris opgeleverd. Ze zijn zo gebouwd en gepositioneerd dat er een optimale balans ontstaat tussen natuur en recreatie, maar ook tussen uitzicht en privacy. De auto is te gast op het park. De woningen zullen te koop zijn via Landal Makelaardij, Vakantiemakelaar en Residentia projectmakelaars met een vanaf prijs van € 492.000,- exclusief btw (v.o.n.). Voor potentiële kopers en geïnteresseerden is er op 28 en 29 maart 2025 een informatiedag in strandpaviljoen Zee & Zo, vlakbij het uiteindelijke park. Daar zullen ontwikkelaar Mike Schouten, de verschillende verkoopmakelaars en andere betrokkenen aanwezig zijn om dit prachtige project te presenteren en vragen te beantwoorden.

Bron: Landal 



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

donderdag 20 maart 2025

Verdachte steekpartij vakantiepark Landal Klein Oisterwijk heeft bekend: slachtoffer is medebewoner

 De verdachte van de steekpartij bij het vakantiepark Landal Klein Oisterwijk in december vorig jaar heeft een bekennende verklaring afgelegd. Mihari T. (20) uit Oekraïne wordt door het Openbaar Ministerie verdacht van poging tot doodslag.

Hij zou hebben geprobeerd zijn medebewoner (25) in de avond van 4 december van het leven te beroven door hem in zijn nek, rug, zij en arm te steken. Dit gebeurde bij een opvanglocatie voor Oekraïners op het bungalowpark, waar T. samen met het slachtoffer en diens partner verbleef.

bron en hele artikel: BD



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

dinsdag 18 maart 2025

Hof van Saksen is iconische locatie voor nieuwe serie Know Where to Hide

Onlangs is het avontuurlijke nieuwe spelprogramma Know Where to Hide: wie niet weg is… van start gegaan op Amazon Prime. In de serie worden BN’ers uitgedaagd om op iconische Nederlandse locaties de ultieme verstopplek te vinden en zich negentig minuten lang perfect verborgen te houden. In de vijfde aflevering op 21 maart is Hof van Saksen de iconische locatie waar het spannende verstopprogramma zich afspeelt.

Next-level verstoppertje

Onder leiding van presentator Stefan Jurriens (bekend van StukTV) gaan BN’ers en internetsterren als Willie Wartaal, Patty Brard, Sylvia Geersen, Koen van Heest en de Belgische Jonatan Medart de strijd aan in potjes next-level verstoppertje. Telkens wordt één persoon aangewezen als verstopper, de rest krijgt anderhalf uur om diegene te vinden. Het programma wordt opgenomen op verschillende iconische locaties in Nederland zoals Paleis Soestdijk, Euroborg Groningen en Walibi Holland. De vijfde aflevering is dus opgenomen op het  luxe resort Hof van Saksen in het Drentse Nooitgedacht.

Diepste geheim

‘Het is een eer voor Hof van Saksen om onderdeel uit te maken van deze eerste serie afleveringen met iconische locaties’, vertelt General Manager Frank Bulthuis. ‘In juli 2024 heeft ons team van Hof van Saksen in het diepste geheim meegewerkt aan de productie. Een pittige opdracht, omdat we midden in het zomerseizoen wel 100  crewleden techniek en ondersteuning op ons resort mochten verwelkomen. Maar we hebben het met zijn allen voor elkaar gekregen. We zijn heel trots dat het gelukt is en dat we in een prachtig rijtje iconische Nederlandse plekken staan. Reken maar dat wij op 21 maart met zijn allen voor de buis zitten om ons resort te zien shinen!’

Gestreamd via Amazon Prime

Know Where to Hide: wie niet weg is… is een productie van Signal Stream en wordt gestreamd via Amazon Prime. Op 21 maart gaat de vijfde aflevering online. De overige locaties zijn Paleis Soestdijk, Euroborg Groningen, Walibi Holland, Archeon en vliegveld Twente. Meer info vind je op primevideo.com.

Bron: Landal




of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

zondag 16 maart 2025

Landal voor 8ste keer op rij Nederlands meest duurzame vakantieparkaanbieder volgens consumenten

Voor de 8ste opeenvolgende keer wordt Landal door Nederlandse consumenten gezien als meest duurzame merk vakantieparken van Nederland in de jaarlijkse Sustainable Brand Index. Landal werd Industry Winner in de categorie Holiday Parks. De mooie score werd bekend in de week waarin Landal ook drie nieuwe Green Key-certificeringen ontving, wat het totale aantal Nederlandse Landalparken met een Green Key-certificaat op 69 brengt.

Gepercipieerde prestaties

Sinds 2011 wordt jaarlijks het Sustainable Brand Index onderzoek uitgevoerd. Het is het grootste onafhankelijke merkenonderzoek over duurzaamheid in Europa. Voor ons land werden in een nationaal representatieve steekproef zo’n 12.000 Nederlandse consumenten tussen 16 en 75 jaar ondervraagd. Zij beoordeelden ruim 200 merken op hun gepercipieerde prestaties ten aanzien van de 22 wereldwijde duurzaamheidsdoelstellingen.

Ambitieus duurzaamheidsprogramma

‘Het feit dat mensen onze inspanningen op het gebied van duurzaamheid zien en waarderen, betekent veel voor ons’, aldus Head of ESG  Jacqueline Baaijens. ‘Wij werken iedere dag hard aan ons ambitieuze duurzaamheidsprogramma. Zo werken wij met 6 programma’s die natuur en maatschappelijke thema’s agenderen: Carbon Countdown, Waste Warrior, Nature Nurture, Work Wellness, Destination Care en Conscious Business. Landal richt zich binnen deze programmas bijvoorbeeld op de verduurzaming van energie op de parken (Carbon Countdown), verbetering van de biodiversiteit op de parken (Nature Nurture) en op de inzet van medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt (Destination Care).

Bron: Landal



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

woensdag 12 maart 2025

Landal introduceert nieuw logo in gastcommunicatie

 Landal GreenParks en Roompot stappen in nieuwe fase van merkvernieuwing

Landal GreenParks en Roompot, de toonaangevende Europese aanbieders van vakanties in de natuur, zetten de volgende stap in hun transformatie naar Landal. Na een succesvolle interne uitrol worden de eerste visuele elementen vanaf 10 maart 2025 gepresenteerd aan gasten. 


Het bedrijf, dat streeft naar het leiderschap in Europese natuurvakanties, werkt sinds meerdere maanden aan het ontwikkelen van één merk, één organisatie en geïntegreerde systemen. Nu breidt de nieuwe identiteit zich uit naar de communicatie met gasten via de website, sociale media, apps en e-mailuitingen. 

Stappen in de nieuwe fase van merkuitrol 

Vanaf 10 maart 2025 zullen gasten in alle landen en talen het nieuwe logo van Landal zien op verschillende online platforms, waaronder de officiële website, Facebook, Instagram, de Landal-app en in de gasten e-mails. Het logo, kleurenpalet en lettertype worden in lijn gebracht met de nieuwe merkidentiteit, terwijl de structuur en inhoud van de informatie ongewijzigd blijven. 

In de week van 24 tot 27 maart 2025 zullen zes Roompot-resorts in België en Duitsland hun merkuitingen veranderen, waaronder de vlaggen, welkomborden en parkflyers. Het gaat om de volgende resorts: Landal Hillview Resort Grandvoir, Landal Park Eksel in België en Landal Ferienresorts Bad Bentheim, Landal Ferienresort Cochem, Landal Hansa Park Resort am Meer en Landal Hafendorf Rheinsberg in Duitsland.

Bron: Landal  


of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

dinsdag 11 maart 2025

Camping De Buisse Heide, oude camping Priem wordt Landalpark

Camping De Buisse Heide wordt een Landalpark. Eigenaar Menno van Rijthoven heeft met het bedrijf een overeenkomst getekend. De vakantiewoningen die gebouwd worden, zullen via Landal verhuurd worden.

Prachtige vakantiewoningen neerzetten is niet genoeg, zegt eigenaar Menno van Rijthoven. De vastgoedontwikkelaar had een partij nodig waar mensen graag een vakantiehuisje boeken. ,,Een goed merk heb je nodig om er een rendabel park van te maken.”

En dat is Landal.

Bron en hele artikel: BN de Stem



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

zondag 9 maart 2025

Landal Residence Ouddorp Duin opent deze zomer de deuren

Landal Residence Ouddorp Duin is nu te boeken

Met het openstellen van boekingen voor de 57 luxe appartementen van Landal Residence Ouddorp Duin komt de ontwikkeling van Ouddorp Duin ten einde. Het nieuwe vakantiepark ligt naast het bestaande vakantiepark Landal Strand Resort Ouddorp Duin op Goeree-Overflakkee en de appartementen worden eveneens verhuurd via Landal.

Duurzaam en natuurlijk

De luxe twee- en vierpersoons appartementen van Landal Residence Ouddorp Duin liggen direct achter de duinen. Gasten lopen dus vanuit hun verblijf zo naar het strand. De accommodaties zijn duurzaam en met natuurlijke materialen gebouwd, in kleine, stijlvolle clusters. Met behulp van een natuurlijke inrichting zijn ze naadloos in het duingebied ingepast. De inrichting is luxueus van hoogwaardige kwaliteit en enkele types zijn voorzien van een Finse of infrarood sauna. Het park is autovrij. De parking beschikt over laadpalen.

Veelzijdige bestemming

Met de toevoeging van Landal Residence Ouddorp Duin is de ontwikkeling en uitbreiding van Ouddorp Duin, die in 2014 begon, nu afgerond. Het park biedt bezoekers een veelzijdige bestemming aan het strand, met onder andere een surfschool, pumptrack, strandtheater en binnen en buiten speelvoorzieningen. Hoewel het park op het Zuid-Hollandse Goeree-Overflakkee ligt, voelt de omgeving door het dialect, de cultuur en de ligging tussen de Noordzee, het Grevelingenmeer en de uitgestrekte polders, Zeeuws aan. In de omgeving zijn er voor jong en oud legio mogelijkheden om te wandelen, fietsen, golfen, zwemmen, surfen, stadjes en dorpjes te bezoeken en nog veel meer. Landal Residence Ouddorp Duin ontvangt deze zomer de eerste gasten. 





of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

donderdag 6 maart 2025

Landal Pettemer Duynen: Nieuw Landal park aan de kust

 Voormalig campingbaas gaat luxe vakantiewoningen bouwen

De voormalig camping in Petten wordt dit jaar omgetoverd tot een luxe recreatiepark. Het plan zit al tien jaar in de pijpleiding maar lijkt nu echt te gaan gebeuren. 


Om plaats te maken voor de nieuwe, luxere vakantiehuizen, moest de camping eerst sluiten. In het najaar van 2023 ging het terrein definitief dicht, waarna de transformatie in gang werd gezet. Sindsdien is er al veel gebeurd.

"Alles is boven en onder de grond gesloopt. We kwamen nog zo'n twintig oude bunkertjes tegen, bijvoorbeeld. Nu zijn we voorzichtig alweer aan het opbouwen. Nu kunnen we eigenlijk niet wachten tot alles er straks ook echt staat," vertelt Schouten.

Wie een vakantiehuis koopt, moet er rekening mee houden dat het minimaal 38 weken per jaar verhuurd wordt. "Dat is een eis vanuit de gemeente. Er moet jaarrond publiek komen. Zo kan Petten er economisch echt van profiteren. De ondernemers in het dorp hebben het gewoon nodig. De verhuur wordt straks geregeld door Landal," legt Schouten uit.

Bronnen en hele artikelen: NHnieuws, Pettermerduynen


of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

dinsdag 4 maart 2025

Landal blijft na kritiek toch in Zwolle: ‘Niet iedereen kan of wil verhuizen’

Landal blijft gevestigd in Zwolle. Eerder kondigde de vakantieparkketen aan het kantoor in Overijssel te sluiten en activiteiten naar Amsterdam te verhuizen. Na kritiek heeft de directie besloten een nieuw kantoor in Zwolle te openen.

De vakantieconcerns Roompot en Landal Greenparks zijn twee jaar geleden gefuseerd tot ‘Landal’ en hebben daarna plannen gemaakt om hun Nederlandse kantoren grotendeels samen te voegen in Amsterdam. Vorig jaar kondigde het bedrijf aan uit een pand aan de Hanzelaan in Zwolle te vertrekken, dat met een logo van ‘Landal ’ vanaf de drukke IJsselallee ook goed te zien is.

Bron en hele artikel: de Stentor



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

zondag 2 maart 2025

Landal kantoor in Zwolle verhuist naar nieuwe locatie

 Deze zomer verhuist Landal naar een modern en open kantoorpand aan de Koggelaan in Zwolle, tegenover het station. Door de fusie met Roompot verhuist een deel van de medewerkers van Landal (voorheen Landal GreenParks) binnenkort al van Zwolle naar Amsterdam. Andere afdelingen worden juist gecentreerd in Zwolle, wat betekent dat Landal nog altijd een grote werkgever blijft in de regio. Hier zullen 120 FTE een frisse, gezonde werkplek vinden.


140 werkplekken

Het nieuwe Landal kantoor ligt aan het Koggepark, ongeveer 500 meter van het vorige pand aan de Hanzelaan. Het open, vrijwel volledig glazen pand gaat het Shared Service Centre en Huiseigenaren Service huisvesten. Dit betekent dat vanuit Zwolle de financiële administratie van zo’n 200 Landal parken, waarvan 50 franchiseparken, gevoerd wordt. Ook kunnen de ruim 13.000 huiseigenaren van vakantiewoningen op Landal parken er terecht bij de afdeling Home Owners Relations. Landal zal de begane grond en eerste verdieping van het gebouw betrekken. Op de begane grond komen de receptie, een werkcafé, vergaderruimtes en 40 werkplekken. Op de verdieping erboven komen nog eens 100 werkplekken.

Bron en hele artikel: Pretwerk



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

Lekker weg met pasen: eieren zoeken in het groen

 Ben je op zoek naar de perfecte manier om Pasen te vieren? Spring in de lentestemming en kom genieten van een ontspannen weekend weg in een van de prachtige Landal vakantieparken.

Verwennerij voor het hele gezin tijdens pasen (18 - 21 april)

Of je nu op zoek bent naar een gezellig samenzijn met je gezin, een romantisch uitje met je partner, of gewoon even wilt ontsnappen aan de dagelijkse sleur, Landal GreenParks heeft voor ieder wat wils. De ruime accommodaties bieden comfort en gemak, terwijl de uitgebreide faciliteiten ervoor zorgen dat het hele gezin zich zal vermaken. Van zwembaden tot speeltuinen, van wellnessfaciliteiten tot avontuurlijke activiteiten in de natuur, er is altijd iets te beleven bij Landal GreenParks.

Paasplezier voor jong en oud

Tijdens het Paasweekend zorgt Landal voor extra speciale activiteiten om de feestvreugde te verhogen. Denk aan eierzoektochten, knutselworkshops, paasbrunches en nog veel meer verrassingen die zowel jong als oud zullen bekoren. 

Boek nu en verzeker jezelf van een geweldig weekend

Waar wacht je nog op? Pak deze kans om Pasen te vieren op een unieke en ontspannen manier. De vakantieparken zijn snel volgeboekt, dus zorg ervoor dat je jouw plekje op tijd reserveert. 



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 
of liever naar Siblu VakantieparkenTopparken ! 

Een vakantiehuis via BelvillaAllcamps of Bungalowspecials


zaterdag 1 maart 2025

Gaat oorspronkelijk plan bungalowpark door?

 Wordt de nieuwe eigenaar van het campingterrein Wighenerhorst gehouden aan het oorspronkelijke plan voor het ontwikkelen van een bungalowpark? Dat wil GroenLinks graag weten nu de plannen voor Hof van Berendonck niet doorgaan.

Op het terrein in Alverna zou voor Landal GreenParks 90 recreatiewoningen worden gebouwd. Kopare Development wilde op het nieuwe recreatiepark de bewoners dichter bij de natuur brengen met lintwoningen rondom de buitenste strook en boswoningen in de boomrijke gedeeltes. Verder zouden er een binnen- en buitenspeeltuin, een eethuisje en een winkeltje komen.

Bron en helle artikel: Wijchennieuws



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

vrijdag 28 februari 2025

Landal steunt Goed voor Goed met gulle donatie

 Landal Strand Resort Ouddorp Duin heeft ook dit jaar een donatie gedaan aan een lokaal goed doel. 

Dit keer viel de keuze op Goed voor Goed / Cherity Re-Use in Sommelsdijk, die een symbolische cheque ter waarde van 1000 euro in ontvangst mochten nemen. De donatie wordt ingezet voor de aanschaf van dagelijkse gebruiksartikelen voor mensen en gezinnen die onder de armoedegrens leven.

Bron: eilandennieuws



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

woensdag 26 februari 2025

Sloop luxe huisjes lijkt onvermijdelijk nog voor Landal-park klaar is, bouwvakkers zijn ‘opgelicht’

De problemen op Landal Sprengerheide in Epe zijn zo groot dat de woningen die daar worden gebouwd moeten worden gesloopt. Dat stellen meerdere betrokkenen. Ze noemen de staat zo slecht dat opnieuw beginnen noodzakelijk is om het recreatiepark alsnog te kunnen ontwikkelen.

Het park met 104 recreatiewoningen, in prijs variërend van 219.000 tot 248.500 euro, zou al vorige zomer opengaan. In de bouwput wordt echter al geruime tijd niet meer gewerkt. De huisjes raken in verval door regen en wind.

Bron en hele artikel: Stentor



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

maandag 24 februari 2025

Brand in vakantiewoning op Land van Bartje in Ees

 Zaterdagochtend rond 10.30 uur is brand uitgebroken in een vakantiewoning op vakantiepark Land van Bartje in Ees. De brand ontstond in de sauna van het huisje en zorgde voor flinke schade. Gelukkig raakte niemand gewond.

De brandweer van Borger was snel ter plaatse en wist de brand onder controle te krijgen. Om goed bij de brandhaard te kunnen, werd een deel van het rieten dak verwijderd en werd de houten sauna met een kettingzaag gedemonteerd. De hoogwerker van Stadskanaal, die onderweg was, werd uiteindelijk niet ingezet.

Bron en hele artikel: 112 drenthe



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

zondag 23 februari 2025

Bouwvakkers zijn met de noorderzon vertrokken, ‘luxe boslodges’ overgeleverd aan weer en wind

 De ontwikkeling van een recreatiepark in Epe verloopt dramatisch. Landal Sprengerheide had zijn deuren vorige zomer al moeten openen, maar alles ligt stil. De bouwvakkers zijn met de noorderzon vertrokken, zonder de ‘luxe boslodges’ waaraan ze werkten te beschermen tegen weer en wind. Kopers maken zich grote zorgen.


Sprengerheide wordt ontwikkeld op de plek van probleempark de Beekhorst, waar jarenlang illegaal arbeidsmigranten werden gehuisvest. Architect-ontwikkelaar Matthijs Zeelenberg en zijn compagnon Marco bij de Vaate kochten de Beekhorst en veegden het terrein leeg. Ze realiseren er een park met 104 recreatiewoningen ‘op een van de mooiste plekjes van Nederland’.

Bron en hele artikel: Stentor



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs ! 

donderdag 20 februari 2025

Kunst aan het Hof 2025: dé kunstbeurs van het Noorden

Kunst aan het Hof, de exclusieve kunstbeurs van Noord-Nederland, opent dit voorjaar opnieuw haar deuren op Hof van Saksen, nabij Assen. Van woensdag 2 tot en met zondag 6 april 2025 vindt de vierde editie plaats in de sfeervolle Havezate, waar kunstliefhebbers en verzamelaars een breed scala aan kunst, antiek, juwelen en design kunnen ontdekken. De exposanten bestaan grotendeels uit gerenommeerde deelnemers van PAN Amsterdam.

Een groeiend evenement voor kunstliefhebbers en verzamelaars

Dankzij het succes van voorgaande jaren heeft Kunst aan het Hof zich stevig verankerd in de kunstwereld van Noord-Nederland. De kunstbeurs trekt een breed publiek van verzamelaars en kunstliefhebbers en wint elk jaar aan populariteit. Nieuwe, vooraanstaande exposanten sluiten zich aan bij deze intieme en sfeervolle beurs, waardoor het aanbod blijft verrassen en inspireren.

Topstukken en prominente exposanten

Onder de exposanten bevindt zich Frank Welkenhuysen Galerie uit Zeist, die moderne werken toont van de in Nederland wonende Irakese kunstenaar Quassim Alsaedy. De hedendaagse kunstgalerie Zerp uit Rotterdam presenteert indrukwekkende fotografie van Saskia Boelsums, kunstenaar van het jaar 2020, die het Nederlandse landschap in een eigentijds licht zet.

Van Kerkhoff Art uit Oosterbeek, gespecialiseerd in Mid Century Modern en Scandinavische kunst & design, brengt glasobjecten van de beroemde Finse ontwerper Kaj Franck. Juwelenexpert Laura Schmitz van The Old Treasury toont exclusieve stukken, waaronder een zeldzame Chanel-ring uit de late jaren 80, vervaardigd uit 18-karaats geelgoud met citrien, peridot en ioliet.

Hein A.M. Klaver Kunsthandel voegt een historisch tintje toe aan de beurs met een schilderij van ‘Noorse fjorden’ door Jaap Dooijewaard (1876-1969). Dooijewaard, bekend om zijn impressionistische stadsgezichten en landschappen, reisde veel en liet zich onder meer inspireren door Noorwegen, waar hij vaak verbleef met zijn vriend en collega William Singer.

Een bijzondere locatie: de Havezate van Hof van Saksen

De Havezate, het karakteristieke hoofdgebouw van Hof van Saksen, vormt wederom het decor voor deze exclusieve verkooptentoonstelling. Zo’n 20 zorgvuldig geselecteerde exposanten presenteren hun collecties in een lichte, gastvrije omgeving. Initiatiefnemer Collectie Harms Rolde is vanzelfsprekend aanwezig en toont dit jaar een bijzonder beeldhouwwerk van Ilse Oelbers.

Kunst en natuur in harmonie

Naast de kunstbeurs biedt Hof van Saksen een bijzondere beleving dankzij de schitterende tuinen rondom de Havezate, ontworpen door de wereldberoemde tuinarchitect Piet Oudolf. Hier kunnen bezoekers genieten van een speciale wandelroute langs indrukwekkende sculpturen, waardoor kunst en natuur naadloos samenvloeien.

Kunst aan het Hof 2025 belooft opnieuw een exclusieve en inspirerende ervaring te worden voor kunstliefhebbers en verzamelaars. Mis het niet!

Lijst exposanten Kunst aan het Hof

Gude & Meis antieke klokken | Kunsthandel Richard ter Borg | Douwes Fine Art | HA-Juweliers | Collectie Harms Rolde | Hein A.M. Klaver Kunsthandel | Heutink Ikonen | Remco van Leeuwen Antiquair | Angevaren Antiquairs | Jacob J. Roosjen Specialist Europees Zilver | The old Treasury – Laura Schmitz Fine Jewelry | Inter-Antiquariaat Mefferdt en De Jonge| Stone Gallery| Kunsthandel & Galerie de Vries| Jan Beekhuizen Kunst & Antiekhandel | Frank Welkenhuizen galerie & Kunsttaxaties| Zerp Galerie | Van Kerkhoff Art| Galerie Lieve Hemel | Drents Museum.

Bron: Hof van Saksen,



of kiest u liever voor Center Parcs, Roompot of  EuroParcs !